Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 8 9 »
Тепер характеристика дисципліни "Документно-інформаційні комунікації доступна на нашому сайті в розділі "Дисципліни"
Переглядів: 4537 | Додав: administrator | Дата: 26.12.2010 | Коментарі (3)

 Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма "КАРШЕ".

На виставці планується представлення більше 500 організацій серед яких: вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавництва, виробники технічних засобів навчання, міжнародні та наукові установи та інші організації, які співпрацюють із системою освіти.

Всього за три дні планується проведення великої кількості семінарів, "круглих столів", майстер-класів та тренінгів, на яких обговорюватимуть актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти у глобалізованих умовах сучасного життя.

Планується, що виставку відвідають близько 15 000 осіб – школярів, абітурієнтів, студентів, викладачів вузів та вчител ... Читати далі »
Переглядів: 2131 | Додав: administrator | Дата: 26.12.2010 | Коментарі (0)

"Завтра.UA" - загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрацію буде відкрито на сайті програми www.zavtra.in.ua з 1 по 31 жовтня 2010 року.

Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників з контактів з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в режимі on-line.

Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, отримують від Фон ... Читати далі »

Переглядів: 1451 | Додав: Артік | Дата: 28.09.2010 | Коментарі (0)

У вівторок, 21 вересня, пройшли святкові заходи з нагоди 10-ї річниці з часу створення факультету управління та інформаційної діяльності ІФНТУНГ.
Урочистості розпочалися уранці зі святкової молитви біля ротонди Божої матері.

О 14 годині було урочисто відкрито дошку пошани "Кращі випускники факультету".

О 16 годині в актовій залі пройшла урочиста святкова програма


Більше на сайті Миколи Васильовича Кісіля
Переглядів: 1603 | Додав: Артік | Дата: 28.09.2010 | Коментарі (0)

Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень, що мають на меті вдосконалення та розвиток системи вищої освіти

Зокрема Уряд України, розпорядженням № 1728-р, затвердив план заходів щодо розвитку вищої освіти на період до 2015 року, що передбачає оптимізацію мережі державних вищих навчальних закладів шляхом централізації управління ними та утворення багатопрофільних регіональних університетів, а також удосконалення механізму ліцензування та акредитації вузів.

Крім того, планом передбачене удосконалення умов прийому до вузів з урахуванням результатів зовнішнього незалежного оцінювання, середнього бала шкільного атестата та оцінок навчального закладу.

Також профільним відомствам необхідно підготувати пропозиції щодо внесення змін до законодавства в частині встановлення пільг під час вступу до вузів, які готують фахівців за спеціальностями, що відповідають пріори ... Читати далі »
Переглядів: 1724 | Додав: Артік | Дата: 06.09.2010 | Коментарі (0)

До уваги викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності!!!
30 серпня, в понеділок, о 10.00 відбудеться чергове засідання кафедри.
Переглядів: 1366 | Додав: Myrzilka | Дата: 27.08.2010 | Коментарі (0)

Жодних змін на краще в процедурі підтвердження в Україні документів про освіту виданих в інших країнах (яка, фактично, перешкоджає приїздові в Україну освічених спеціалістів), не відбувається.

Ознайомившись із переліком документів, які вимагає Міністерство освіти і науки (МОН) (а в нас тільки воно займається нострифікацією дипломів), я зрозумів, що пройти цю процедуру практично нереально. Лейтмотив списку необхідних для цього документів — глибочезна недовіра до людини, котра вирішила навчатися або працювати в Україні, і очевидне прагнення максимально ускладнити підтвердження документів про освіту. Я особисто відразу б відмовився навчатися або працювати в Україні, навіть якби був випускником не Прінстона, Оксфорда чи Сорбонни, а заштатного університету в Центральній Африці.

Нижче наведу кілька цитат із переліку документів, необхідних дл ... Читати далі »
Переглядів: 1495 | Додав: Артік | Дата: 01.06.2010 | Коментарі (2)

Міністерство освіти і науки (МОН) презентувало додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)

Презентація пройшла у приміщенні МОН за участі міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Як зазначив міністр освіти, метою додатка до диплома європейського зразка є надання інформації, необхідної для об'єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) вищої освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу.

Документ запроваджується у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України, як країни-учасниці Болонського процесу.

"Додаток, на відміну від звичайного (національного) додатка, надає розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту", - пові ... Читати далі »
Переглядів: 2492 | Додав: Артік | Дата: 23.05.2010 | Коментарі (3)

Сб, 08.08.2020, 13:52
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття