Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » 2010 » Квітень » 15
Останнім часом провідні вузи Росії почали задавати нові тенденції вищої освіти

Черговим нововведенням Санкт-Петербурзького університету стане відмова з 2010 року від заочного та вечірнього відділень. МДУ ім. Ломоносова повністю схвалює цю ініціативу, поставивши між заочною і неякісною освітою знак рівності.

Про це розповів проректор СПбДУ Валерій Катькало. За його словами, причина скасування заочної освіти - її невисока якість. Разом з тим, для багатьох студентів вимушених працювати, іншого виходу просто не існує. Ще однією стороною даного питання служить мотивація отримання тієї чи іншої форми вищої освіти у самих студентів і у роботодавців при працевлаштуванні. А вона зараз аж ніяк не одна і та ж сама і заочна освіта тут часто виграє.

Як зазначив представник вузу, "навіть за формальними показниками рівень заочного навчання непорівнянний з рівнем очної о ... Читати далі »
Переглядів: 684 | Додав: Артік | Дата: 15.04.2010 | Коментарі (0)

Цього року середню школу закінчують 380 тис. дітей, а кількість місць у вищих навчальних закладах становить майже 800 тис

Про це під час прес-конференції 15 квітня сказав міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

"Ректори справедливо побоюються недобору студентів, тому що у 2010-му, а особливо в 2011 і 2012 роках на вищу школу України чекають тяжкі часи. Вони певною мірою пов’язані з безкінечним педагогічним романтизмом ректорів, коли вони замість розвитку університетів захоплювались збільшенням студентів та збільшенням ліцензованого обсягу підготовки", - підкреслив міністр.

"На сьогодні є майже 800 тис. місць ліцензованого обсягу… Фактично на кожного випускника середньої школи буде 2,5 студентських місця. Це свідчить про те, що почнеться великий недобір студентів у ВНЗ, тому будуть закриватися не лише окремі напрямки підготовки, а багато кафедр і факультеті ... Читати далі »
Переглядів: 839 | Додав: Артік | Дата: 15.04.2010 | Коментарі (0)

Пт, 10.07.2020, 09:29
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття