Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » 2010 » Червень » 01
Жодних змін на краще в процедурі підтвердження в Україні документів про освіту виданих в інших країнах (яка, фактично, перешкоджає приїздові в Україну освічених спеціалістів), не відбувається.

Ознайомившись із переліком документів, які вимагає Міністерство освіти і науки (МОН) (а в нас тільки воно займається нострифікацією дипломів), я зрозумів, що пройти цю процедуру практично нереально. Лейтмотив списку необхідних для цього документів — глибочезна недовіра до людини, котра вирішила навчатися або працювати в Україні, і очевидне прагнення максимально ускладнити підтвердження документів про освіту. Я особисто відразу б відмовився навчатися або працювати в Україні, навіть якби був випускником не Прінстона, Оксфорда чи Сорбонни, а заштатного університету в Центральній Африці.

Нижче наведу кілька цитат із переліку документів, необхідних дл ... Читати далі »
Переглядів: 1460 | Додав: Артік | Дата: 01.06.2010 | Коментарі (2)

Ср, 19.02.2020, 22:40
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття