Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » 2010 » Квітень » 24
Віце-прем'єр-міністр України В.Семиноженко вважає, що українські університети необхідно перетворити на повноційнні суб’єкти світової економіки

Про це він сказав сьогодні після засідання колегії МОН України, яке відбулося у Харкові.

За словами В.Семиноженка, говорити треба не про кількість українських університетів, а про якість їхньої роботи.

В.Семиноженко стверджує, що вищі навчальні заклади мають заробляти кошти своєю науково-освітянською роботою, інноваційними розробками та розвитком наукових секторів.

"Колегія Міносвіти дозволить сформулювати правила і норми, які дозволять Україні вже у 2020-му році війти до країн-лідерів: але лише за якісної вищої освіти. Необхідно, щоб хоча б один-три українські університети поповнили топ-500 чи топ-1000 університетів світу. Іншого шляху у нас немає. Сьогодні попереду стоїть та країна, яка випереджає св ... Читати далі »
Переглядів: 792 | Додав: Артік | Дата: 24.04.2010 | Коментарі (0)

Ср, 19.02.2020, 22:02
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття