Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » 2010 » Березень » 17

9-11 квітня у Тернополі відбудеться міжнародна студентська конференція "Студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства"

9-11 квітня 2010 р. Міністерство освіти і науки України, Національний студентський союз, Студентська рада Тернопільського національного педагогічного університету та Управління сім'ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради проведуть міжнародну студентську конференцію "Студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства".

На конференції працюватимуть секції з обговорення шляхів активізації студентського та громадського руху в Україні, міжнародної освітньої співпраці студентів і аспірантів, законодавчого врегулювання діяльності органів студентського самоврядування, стану впровадження Болонського процесу у вищих навчальних закладах, сп ... Читати далі »

Переглядів: 988 | Додав: Артік | Дата: 16.03.2010 | Коментарі (0)


На зустрічі міністрів, що відповідають за вищу освіту у країнах-учасниках Болонського процесу, яка відбулася 11-12 березня 2010 року у Будапешті та Відні, прийнято Будапештсько- Віденську Декларацію та офіційно проголошено створення Європейського простору вищої освіти.
Республіка Казахстан стала 47 країною-учасником Болонського процесу.
Наступна зустріч міністрів відбудеться в Румунії у Бухаресті 26-27 квітня 2012 року.

 

Будапештсько- Віденська Декларація
про створення Європейського простору вищої освіти
12 березня  2010 року 

  1. Ми, Міністри, відповідальні за вищу освіту у країнах-учасниках Болонського процесу, зустрілися в Будапешті та Відні 11 - 12 бе ... Читати далі »
Переглядів: 1116 | Додав: Артік | Дата: 16.03.2010 | Коментарі (1)


За сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках Плану проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Болонський процес очима студентів". Предметом обговорення учасників заходу були питання інтеграції України до Європейського освітнього простору та перспективи запровадження ідей Болонської системи у сучасній вищій школі.
В роботі конференції взяли участь понад 200 студентів і аспірантів з 50 навчальних закладів України.

Програмою була передбачена робота чотирьох секцій:

  • І секція - Освітня політика в контексті інтеграції суспільних процесів;
  • ІІ секція - Міжнародні системи вищої освіти: порівняльний аналіз;
  • ІІІ секц ... Читати далі »
Переглядів: 869 | Додав: Артік | Дата: 16.03.2010 | Коментарі (0)


Учні вважають: "Якщо постає питання, чи йти складати тести - треба просто йти, складати і вступати". Такий висновок вони зробили на  присвяченому ЗНО відкритому уроці в київській школі N170.

На уроці про зовнішнє незалежне оцінювання 11 березня школярі дізнались про ефективність ЗНО, приклади  зменшення корупції під час вступної кампанії та можливість вступу до іноземних навчальних закладів на основі незалежного тестування.

Ініціатори заходу запропонували такі кроки для підтримки ЗНО: відкриті уроки у регіонах, залучення десятикласників як спостерігачів під час тестування - 2010, "гаряча лінія" для звернень учнів із питань ЗНО, лобіювання закріплення ЗНО на законодавчому рівні.

Голова Української студентської спілки Станіслав Куценко з ... Читати далі »

Переглядів: 824 | Додав: Артік | Дата: 16.03.2010 | Коментарі (0)

Сб, 06.06.2020, 12:56
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття