Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Головна » 2010 » Березень » 16 » Відтепер іспит з української мови при вступі до аспірантури є обов'язковим
22:57
Відтепер іспит з української мови при вступі до аспірантури є обов'язковимПостановою КМУ "Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів" вводиться обов'язковий екзамен з української мови (за професійним спрямуванням) при вступі до аспірантури та складання кандидатського екзамену з української мови на здобуття наукового ступеня кандидата наук.


У всіх країнах світу для того щоб здобувати докторську ступінь потрібно належно володіти державною мовою, знання якої перевіряє стандартизований тест на кшталт TOEFL у Британії та США. Кабінет Міністрів України проголосував введення такого світового стандарту, який також підтримали Національна академія наук України, Вища атестаційна комісія та Спілка ректорів вищих навчальних закладів.


Постанова КМУ "Про внесення змін до Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів"

Наказ МОН "Про оголошення постанови КМУ від 2 березня 2010 року N 254"

Переглядів: 731 | Додав: Артік | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Нд, 21.07.2019, 12:31
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття