Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ

Про кафедру

 

Спеціальність „Документознавство та інформаційна діяльность” акредитована рішенням ДАК від 10.06.1997р. (протокол № 8). На основі цього рішення Вченою Радою університету з 1.09.1997 р. була відкрита кафедра „Документо- та правознавства”. Її фундатором і першим завідувачем є кандидат філологічних наук проф. П"ятничко Б.П.

З 1.09.2002 р. рішенням Вченої Ради кафедру поділено на дві структури : кафедру „Документознавства та інформаційної діяльності” і кафедру „Правознавства” .

 Професорсько-викладацький склад кафедри документознавства та інформаційної діяльності працює структурно в чотирьох секціях: спеціальних дисциплін, англійської та німецької ділових мов , української мови (за фаховим спрямуванням).

 Основне призначення кафедри : підготовка та випуск фахівців за спеціальністю 7.020105 „Документознавство та інформаційна діяльность”. Випускники отримують кваліфікацію „Документознавець- менеджер інформаційних систем". У 2002 р. здійснено перший випуск спеціалістів з вищою освітою , які працюють в інфраструктурі нашої держави на різних посадах , передусім у сфері документно-інформаційного менеджменту . За період функціонування кафедри дипломи фахівців отримали понад 100 випускників , дипломи бакалавра - понад 150 чоловік.

Професійна підготовка документознавців —менеджерів здійснюється за такими напрямами,як:документно-інформаційний менеджмент і маркетинг комп'ютерна справа, економічна і правознавча підготовка, опанування двох іноземних мов ( на рівні перекладача).

 Призначення документознавця-менеджера інформаційних систем полягає саме в інформаційному забезпеченні передусім виробничої сфери чи державного управління,а це: створення, збір, аналітико-синтетична переробка документної інформації, зберігання, розповсюдження і використання її у відповідній структурі діяльності. Цим самим спеціалісти з документно- інформаційного менеджменту заповнюють відчутну прогалину у сфері документно- інформаційних кадрів і створюють ще один резерв для подальшого вдосконалення і розвитку нових економічних відносин і поліпшення рівня керівництва, управління і планування народного господарства незалежної України.

Сб, 06.06.2020, 14:10
Вітаю Вас Гість

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
>>>ОГОЛОШЕННЯ<<<

Шановні викладачі кафедри ДОК! Якщо у вас є інформаційні повідомлення, які б ви хотіли бачити як ОГОЛОШЕННЯ на сайті кафедри, скидайте їх або в міні-чат, або на ел.скриньку artik12@ukr.net, або СМСом на номер 0673423330. Якщо ж у Вас є фотоматеріали, для додаваня у розділ "Фотогалерея" скидайте їх (або посилання на них) на вищезазначену скриньку. Інформацію в маси:) Адміністратор сайту.
  ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Івано-Франківську » Україна

Рейтинг сайтів прикарпаття